ثبت نام شروع شد !!!

گذراندن روز های منتهی به کنکور در کنار اساتید برتر میتونه به شما تضمین موفقیت در کنکور رو بده. چه از لحاظ درسی قوی باشید ، ضعیف باشید یا متوسط ، این همایش ها میتونه مث یه دوپینگ باشه که شما قبل از کنکور استفاده میکنید !  اساتید به بهترین شکل طراح رو میشناسن و میتونن در این همایش ها مباحث مهمی که تست های زیادی از اون ها میاد رو با شما کار کنند. 

این همایش ها که در تمامی درس ها برگزار میشن میتونن بیشترین اثر رو در موفقیت شما در کنکور داشته باشند و ضربه ی مهلک آخر باشن که شما رو به موفقیت میرسونن. تجربه ی ما در برگزاری همایش ها و مقایسه ی تراز بچه ها در آزمون های آزمایشیشون و نتیجه ای که در کنکور گرفتند این نتیجه رو داشته که این همایش های جمع بندی کنکور میتونه در هر درس درصد شما رو خیلی بالاتر ببره از اونی که بدون این همایش ها در کنکور بدست خواهید اورد.

این همایش ها هم شامل آموزش اند و هم جمع بندی . در همایش های جمع بندی کنکور شما علاوه بر این که مطالب و نکات جدیدی یاد خواهید گرفت همچنین مطالب خوانده شده به صورت فشرده یادآوری می شوند و در چند ساعت شما راه طولانی را پی خواهید کرد. شما بدون شک نمی توانید کلیه مطالب را در چند روز باقی مانده به کنکور دوره کنید . کادر درخشان اساتید رتبه برتر بوده اند و سلیقه ی طراحان کنکور رو از خودشون بهتر میشناسن!